פרטיעיצוב בית פרטי. רמת גן.

הפרויקט החדש שלי “עיצוב ותכנון בית פרטי” בתהליך הקמה. עד עכשיו עברנו בהצלחה שלבי הריסה ובניה, חשמל ונקודות תאורה, התקנות נגרות בהזמנה אישית (כבר ניתן להרגיש עד כמה עבודת נגרות מיוחדת ) וקיבלנו ספות איטלקיות שהזמנו בתערוכת רהוט במילנו.
נשאר לנו להתקין מטבח, גופי תאורה ואלמנטים דקוראטיבים, לבצע עיצוב הבית לפי מתוכנן. אחד מאלמנטים יהיה הטרנד החדש שהבאנו מתערוכת העיצוב במילנו – הוא צמח אמיתי שמאפשר לבנות ממנו כל מיני צורות, להשתמש בו כאלמנט עיצובי בחלל ולא זקוק לאור ולהשקייה! התלהבתי ממנו וכבר הכנסתי אותו לפרויקט

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש “בבית”. בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

http://i-ds.co.il/wp-content/uploads/2017/12/logo-header-new2.png
054-3076911
info@i-ds.co.il

אדריכלות ועיצוב פנים / www.i-ds.co.il

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה