אירנה פטרושקואדריכלות ועיצוב פנים

כל בית, כמו כל אדם – זקוק להגנה, דאגה ואהבה. אם אנו אוהבים ודואגים למקום שאליו אנו חוזרים עייפים ולפעמים גם מותשים כל ערב בתקווה למצוא מנוחה ונינוחות, אזי גם הבית מחזיר לנו באותה המידה. הוא מקבל אותנו, מחמם, מאכיל, מרגיע, מאפשר לנו מנוחה, איזון ורוגע. כל אלה הכרחיים בעידן האמנסיפציה וחיי היום-היום המהירים כל כך.

אירנה פטרושקו מתכננת ומעצבת פנים
https://i-ds.co.il/wp-content/uploads/2017/01/עיצוב-דירה.jpg

ID-Studioעל הסטודיו

הקמתי את ID-Studio לפני כעשר שנים, ואני מתמחה בתכנון ויישום פרויקטים ועיצוב למגזר הפרטי והעסקי. אי די-סטודיו מציע מגוון שירותים החל מביצוע תכנון בנייה מלא,שירטוט ועד ל»מסירת המפתח» לידי הלקוח. כל פרויקט בשבילי הוא התחלה חדשה וגישתי היא אישית מן היסוד.העיצוב שלי מתחשב ברגלי היום-יום שלכם ומביא בחשבון את כמות האור, מקומות אחסון, אזורי מנוחה, אקוסטיקה וכו’. ההרמוניה תשלוט בכל: החלק הוויזואלי של הפרויקט – צבע, תאורה, צורה, טקסטורה חיצונית, צורת העצמים והטקסטיל. חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש «בבית». בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

ברוכים הבאים לעולם המפתיע של העיצובקצת על עצמי

בעלת השכלה אקדמית באדריכלות ובוגרת מכללת אורט סינגלובסקי במקצוע אדריכלות ועיצוב פנים.

בדבר האהוב עלי מתעסקת, אפשר להגיד, כמעט מילדות.

תמיד אהבתי להפוך את הדברים הרגילים והפשוטים ביותר (החל מבגדים

עד לפנים כל חדרי) למשהו מיוחד, שלא כמו לכולם.

לכן כאשר נשאלה השאלה לגבי עיסוקי המקצועי לעתיד, לא היו לי כל ספקות בנושא.

אני מאותם האנשים המאושרים, אשר עוסקים במה שהם באמת אוהבים.

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש "בבית". בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

אירנה פטרושקו, מעצבת פנים במרכז

Call Now Button
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה