מאמריםטיפים לעיצוב פנים

https://i-ds.co.il/wp-content/uploads/2017/12/עיצוב-בית.jpg

משרד לאדריכלות ועיצוב פנים -Irena Design Studio

אם אתם רוצים לשפץ ולעצב את הבית, הטיפים האילו בשבילכם:

  1. כדי שהחדר הגבוה ייראה נמוך יותר, כדאי לצבוע בצבע לבן לא רק את התקרה אלה גם את החלק הסמוך של הקירות עד גובה הדלת בערך. יש עוד פיטרון, אפשר לצבוע תקרה בצבע  כהה וקירות בצבע בהיר.
  2. כדי שהחדר הנמוך ייראה גבוה יותר, אפשר להשתמש בטפטים עם פסים אנכיים. אפשר גם לצבוע חדר בצורת פסים רכבים בגוונים של אותה משפחה.
  3. כדי להעריך וויזואלי את החדר הקצר, אפשר להדביק טפטים עם פסים אופקיים.
  4. חדר צר ייראה יותר רחב אם הקירות הנגדיים הקצרים לצבוע בגוון יותר כהה.
  5. כדי להקטין וויזואלי את החדר הגדול נדרש לצבוע אותו בצבע בהיר או להדביק טפטים בצבעים בהירים עם ציורים גדולים בשילוב עם צבעים מנוגדים.
  6. החדר הצבוע בצבעים הבהירים או טפטים בהירים עם ציורים מתושתשים ולא סימטריים ייראה רחב וגדול יותר.
  7. כדי לבחור צבע לקירות צריך לקחת בחשבון  לא רק גודל החדר אלה גם כמות האור, כמה חלונות בחדר  וכיוון החלונות (צפון, דרום וכו').
  8. אותו חדר ייראה בהיר או כהה בהתאם לצבע הקירות. גם צבעים בעצמם נראים בהירים או כהים בהתאם ליכולתם לשקף ולהעזיר את האור.

סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים IDS.

עיצוב בתים פרטיים.

לכל שאילה אפשר לפנות: 054-3076911

www.i-ds.co.il

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש "בבית". בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

אירנה פטרושקו, מעצבת פנים במרכז

Call Now Button
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה