פרויקטים חדשיםפרטיעיצוב דירה בסגנון מודרני

עיצוב דירה בסגנון מודרני. פתח תקווה.
צורות גאומטריות, קווים ישרים, שטחים פתוחים, מינימום אביזרים וערכת צבעים ניטרלית – כל אלה הם המרכיבים העיקריים של סגנון מודרני בעיצוב הדירה הזאת בפתח תקווה. הסגנון הזה לא סובל ערבובים, כאוס ושילובים, אבל למרות הכל וכדי להוסיף יחודיות לעיצוב הוספנו אלמנטים צבעוניים. אחד מהדברים שלקחנו, היא תמונה שהודפסה על חומר מאוד דומה לטפט משי. התמונה עצמה היא מאוסף תמונות של הלקוחותינו שמטיילים הרבה וגם מצלמים את כל המקומות שהם ביקרו.
למרות הסגנון המינימליסטי, עיצוב דירה יצא מאוד פונקציאונלי: שידת טלוויזיה גדולה שמכילה את כל הדברים שלקוחותינו רצו למקם בה; ארון בגדים גדול בכניסה שהיה מתוכנן כהמשך של הקיר לעין ושהשתלב עמו בגלל הצבע האחיד; מטבח שהתרחב באופן ויזואלי בעזרת התכנון הנכון והפך להיות הרבה יותר פונקציאונלי וארגונומי.
למטבח שהיה לפני תחילת הפרויקט, 4 אנשים בקושי הצליחו להכנס יחד. שולחן הקטן היה מאוד לא נוח לישיבה והיה חסר מקום בשטח בישולים לשני אנשים – שניהם מבני זוג אוהבים לבשל. עכשיו יש להם שטח משולב שהוא גם שולחן וגם שטח בישולים. עוד נושא חשוב שמתוכן בדירה-עיצוב ותכנון תאורה לכל המטרה. אור כללי, אור דקורטיבי ואור לקריאה, אפשרויות האילו מאפשרים ללקוחותי לייצר אווירה שונה ומטרות שונות.
ברצוני להודות ללקוחותינו על שיתוף פעולה בכל שלבי הפרויקט. ממש היינו צוות אחת

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש "בבית". בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

אירנה פטרושקו, מעצבת פנים במרכז

Call Now Button
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה