פרויקטים חדשיםפרטיעיצוב דירה בסגנון אקלקטי.פתח תקווה.

הפטרויקט החדש שלי זה בדיוק המקרה כשנכנסים לאתר, רואים את המציאות והרצון היחיד שקיים הוא לקחת את הפטיש הכי גדול ולהרוס הכל עד היסוד. כל זה כדי לא לראות את התכנון הלא נוח, מטבח עלוב וחדר אמבטיה קטן ברמות.

בחרנו את הסגנון עם לקוחות באוירה נעימה, ביתית עם כוס תה ועוגיות. התברר הם מאוד אוהבים סגנון קלאסי ותמיד חלמו עליו. אבל ליישם אותו בדירה מודרנית (עם חלונות אלומיניום מהקבלן) כמעט בילתי אפשרי, הסגנון הזה דורש להמשיך קו אפילו בפרטים הקטנים.אקלקטיקה- הצעתי להם.זה החלה הפתרון במקראים האילו!. ואלו התוצאות.

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש "בבית". בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

אירנה פטרושקו, מעצבת פנים במרכז

Call Now Button
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה