פרויקטים חדשיםפרטיעיצוב יוקרתי לדירה.

פרויקט דירת קבלן.

המלצות המעצבת

 

לקוחותי קנו דירת קבלן בשלב בנייה: הקירות נבנו, החשמל ואינסטלציה כבר בוצעו על פי התוכניות הסטנדרטיות.

כל שינוי בתכנון בשלב זה פירושו הפסדים משמעותיים לתקציב הלקוח, עם התועלת המרבית עבור הקבלן.

המלצה 1: ביצוע שינוים בתוכניות הסטנדרטיות של הקבלן ללא השקעות גדולות ועם רווח מקסימלי ללקוח, נכון לעשות לפני חתימת חוזה.

בשלב הגשת הצעות ותיאום אפשרי לקבל את התנאים הנוחים ביותר עבורכם.

לדוגמא: הגדלת מספר השקעים ונקודות תאורה ללא עלות, או במחיר מינימלי, ביצוע כל מני שינויים בתוכניות הסטנדרטיות, אפשרות לבחירה לא מוגבלת של חומרי ומוצרי גמר או אפשרות להחלפת חומרים אלה עם זיכוי וכו '.

המלצה 2: לפני חתימת החוזה, כדאי להתייעץ עם המעצב כדי להתמודד עם הייעוד הטכני, כלומר להבין עד כמה רכישת דירה זו עונה על הדרישות שלכם מבחינת התכנון פונקציונלי, מה ניתן לשנות או לשפר.

מצב האידיאלי הוא, כאשר אתם קונים בית או דירה, שיתוף פעולה לא רק עם עורך דין, אלא גם עם מעצב.

ובחזרה לרויקט שלי, אמשיך לדבר על הפרויקט שלי. לקוחותי חתמו על החוזה מבלי לקחת בחשבון שינויים במהלך הבנייה, ולכן החלטנו להתחיל שינויים לאחר מסירת המפתח. כל זאת כדי למנוע עלויות גבועות יתר.

הגשתי  את התוכניות הבאות: חשמל, תאורה, אינסטלציה ותכנון  פונקציונלי שעונה על דרישות לקוחותיי.

אם נכנס לפרטים מדויקים יותר:

– תכננתי מערכת מיזוג, שמאפשרת לקרר ולחמם במהירות את חלל הסלון שגובה התקרה היא של 6 מטר. (הפיתרון שהקבלן הציע היה הרבה יותר מסובך ליישום וחסכתי ללקוחותי 25,000 שקל.)

– מצאתי פיתרון כיצד להאיר נכון את השטח הזה ללא השקעות גדולות. (על פי התוכנית המקורית של קבלן, כמות נקודות אור היית לא מספיקה לתאורה נכונה, במיוחד במטבח).

– ביצעתי שינויים בתוכנית המטבח שהפכה אותו להרבה יותר פונקציונלי.

– בחרתי ריהוט, מכשירים, חומרים, גופי תאורה, וילונות, שטיחים, תמונות וכו '. כל זה הדגיש את היופי של החלל הגבוהה הזה, כך שכל השתלב בהרמוניה.

– ליוויתי את היישום המדויק של העבודות בשטח.

כמובן   שלקוחותי נהנים מהדירה שלהם, מזמינים חברים וקרובי משפחה לבקר, וגם הם נהנים מהעיצוב.

זה נקרא אושר של מעצב.

ובכן, כידוע: אין טוב כמראה עיניים . לכן, התמונות היפות של הפרויקט יחשפו בפניכם את כל הניואנסים.

צרו קשר
I-ds אדריכלות ועיצוב פנים

חוץ מיופי חיצוני, בביתכם רצוי להרגיש "בבית". בכדי ליצור הרמוניה ולאזן את האנרגיות בביתכם או בכל חלל אחר שתבחרו לעצבו, נעזר בתורת הפנג-שוויי עתיקת היומין. עוד נקודה, מהחשובות במהלך העבודה – דיוק בהבאת הפרויקט מהנייר לביצוע בפועל. הרי עיצוב הוא לא רק ברמת השירטוט, אלא גם מלאכת הבנייה עצמה, תכנון והכנת השירטוטים. לכן כל סטייה קטנה מהמתוכנן יכולה לא רק לפגוע ברושם הוויזואלי של העבודה המוגמרת אלא יכולה גם להוות מחסום של ממש בשלב הגימור הסופי. עקב כך אני מקפידה שכל השלבים יתבצעו בצורה יסודית ודייקנית ביותר. גלישה נעימה!

אירנה פטרושקו, מעצבת פנים במרכז

Call Now Button
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה